Internetový obchod Oděvy pro děti

soustřeďuje dětské oblečení a zboží od prověřených výrobců, ve velké míře českých. V případě dětského oblečení zákazníkům nabízí výborný poměr mezi kvalitou a cenou.

Dětské oblečení je odolné a profesionálně zpracované, děti neomezuje v pohybu. Je vhodné na převlečení doma nebo v mateřské škole, pro všemožné sportovní činnosti.

Dětem se dobře obléká, dětská pyžama, trička a mikiny mají dostatečně velké, pružné výstřihy a kvalitní zipy. Dětské tepláky a kalhoty jsou většinou opatřeny olivkami nebo manžetou k regulaci délky nohavic a šňůrkou k regulaci obvodu pasu. Oblečení je prodyšné a dobře saje pot (100% bavlna nebo bavlna s malou příměsí elastanu).

V nabídce obchodu jsou také dětské bundy pro všechna roční období, některé modely s deklarovaným vodním sloupcem a prodyšností.

Materiály, ze kterých je oblečení ušito, splňují české normy pro zdravotně nezávadné textílie.

Těm, kteří preferují české výrobky, obchod nabízí dětská pyžama i spodní prádlo tradičních českých výrobců. Dětská tílka, slipy, ponožky a punčocháče se vyznačují vysokou jakostí a perfektním střihem.

V nabídce jsou zastoupeny také dětské ponožky ze 100% bavlny, vhodné pro alergiky.

Dětské pláštěnky od českého výrobce jsou vyrobeny z materiálu PEVA, který neobsahuje ftaláty, narozdíl od pláštěnek z PVC! Dětská pláštěnka z materiálu PEVA je lehká a skladná, vhodná k použití i v zimním období (PEVA narozdíl od PVC v mrazu netuhne).

Dětské papuče od českého výrobce, s certifikátem "Žirafa", jsou z kvalitní 100% bavlny, opatřeny kvalitním klenkem pro podporu nožní klenby. V patě je dostatečně pevný, dokola olemovaný opatek, zamezující odření paty. Protiskluzová úprava a bílá barva podešve zaručují, že na žádném povrchu nezanechávají šmouhy. Pruženka přes nárt široká 2,5 cm zajišťuje výborné držení papuček na noze.

V internetovém obchodě lze koupit také bezpečné hračky např. oblíbené plyšové postavičky z Večerníčků, které jsou určeny dětem již od narození, dále pohádky na DVD a společenské hry, které děti nejen pobaví, ale také pomohou rozvíjet jejich soustředění a paměť. Vše od českých výrobců.

Užitečným pomocníkem při nácviku plavání bude dětem plavecký pás. Je vyroben z kvalitního pěnového materiálu, který ač je velmi lehký, je pevný, má dlouhou životnost a je zdravotně nezávadný. Jedná se o oblíbenou pomůcku v plaveckých školkách.

 

Valid XHTML 1.1