Dodací podmínky

1. Cena a způsob platby

Nejsme plátci DPH. Všechny zobrazené ceny jsou konečné. Faktura vystavená na základě kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím je současně daňovým dokladem a slouží jako dodací a záruční list. Převzetí zboží kupujícím je možné až po jeho úplném zaplacení.

Celková cena objednávky zahrnuje kromě ceny zboží také poštovné, případně platbu na dobírku. Platbu za zboží v našem obchodě můžete uskutečnit třemi způsoby:

  • převodem na účet prodávajícího – upozorňujeme, že v tomto případě bude zboží předáno k přepravě až po připsání platby na účet prodávajícího

  • v hotovosti při převzetí balíku od České pošty (dobírka)

  • v hotovosti při osobním odběru na adrese provozovatele

2. Ceny poštovného

Česká republika:

 

Způsob doručení

Poštovné

DOPORUČENÁ ZÁSILKA

- MAXIMÁLNĚ 2 ks oblečení, př. jedna tepláková souprava, pyžamo apod. NE hračky!

- více jak 2 kusy oblečení (do 850 kč)

 

60 Kč

85 kč

CENNÝ BALÍK (nad 850 kč)

120 Kč

 

Způsob úhrady

Poplatek

PLATBA PŘEVODEM NA ÚČET

Bezhotovostním převodem na účet prodávajícího u m-Bank. Variabilní symbol: číslo vaší zálohové faktury.

BEZ POPLATKU

DOBÍRKA

Hotově při převzetí zboží od České pošty.

40 Kč

 

OSOBNÍ PŘEVZETÍ

Hotově po předchozí domluvě na smluveném místě ve Vsetíně.

BEZ POPLATKU

Balné NEÚČTUJEME .

 

 3. Způsob dodání

Zboží je standardně dodáváno prostřednictvím České pošty, s.p. O předání zásilky k přepravě Vás budeme informovat elektronickou poštou. Upozorňujeme zákazníky, že úložní lhůta u balíků je pouze 7 dní, v případě opakovaného zaslání na žádost zákazníka hradí zákazník poštovné v plné výši.

Kupující je povinen při převzetí zboží od přepravce zkontrolovat neporušenost obalů a případný výskyt jakýchkoliv závad (roztrhaný, promočený nebo jinak poškozený obal) neprodleně oznámit přepravci. Zásilku, která nese známky poškození během přepravy, nepřebírejte! Sepište s přepravcem protokol o poškození zásilky a informujte nás na naší emailové adrese. Nové zboží vám bude dodáno v co nejkratší možné době.

Pokud jste si zásilku nechali zaslat na dobírku a nevyzvedli si ji, jste povinni uhradit náklady na odeslání zboží ve výši poštovného a dobírečného. Pokud zásilku zaplatíte převodem na účet prodávajícího a zboží si nepřevezmete, má prodejce právo odečíst si ze zaplacené částky všechny náklady na doručení.

 4. Dodací lhůty

Pokud je zboží skladem, je zásilka předána České poště zpravidla do 2 pracovních dnů po přijetí objednávky. V opačném případě bude kupující o nejbližším možném termínu dodání informován e-mailem.

Při platbě převodem na účet prodávajícího je zboží expedováno až po připsání peněz na účet. Upozorňujeme, že mezibankovní převod může trvat několik dní.  

 

 

 

 

Valid XHTML 1.1